Novinky

Výsledky 31. ročník VXC

31.ročník Veselého cross country vyhrál Sebastián Vlček před Štěpánem Trmatou a Petrem Soukupem. Kompletní výsledky naleznete v sekci Výsledky.
Celý článek

ZVONEK - povinná výbava!

S ohledem na předchozí ročníky a předpověď počasí na následující víkend, očekáváme velké množství turistů se kterými se budeme setkávat při nedělním VXC, převážně v úseku mezi Valdštějnem a Hrubou Skálou. Prosíme účasníky o dovybavení kola o ZVONEK! Tato malá drobnost doufejme přispěje k vyšší...
Celý článek

31. ROČNÍK VXC

Již 31. ročník Veselého cross country se bude konat 28.dubna 2024. Prezentace 9:00-9:45 parkoviště Prachov Český ráj. Start v 10:00 hodin u Kryšovny. Cíl a vyhlášení výsledků u Parkhotelu Skalní město.
Celý článek

Výsledky 30. ročník VXC

30.ročník Veselého cross country vyhrál Petr Soukup před Petrem Kordíkem a Tomášem Vlachem. Kompletní výsledky naleznete v sekci Výsledky.
Celý článek

POZOR - dodržování trasy

Prosíme o dodržování trasy, hlavně za obcí Skalany, která vede stále po modré turistické značce, až na silnici. Dále pak prudce doprava do Kacanov. V předchozích letech se tento úsek zkracoval na hřebínku rovně a po kraji louky na silnici. Tato louka je soukromý pozemek a bude uzavřen, hrozí vám...
Celý článek